Skladník - manipulace

Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni pro práci v ručním skladu.

Pozice je určena výhradně poživatelům invalidního důchodu (1. až 3. stupně)!

Co Vás čeká?

Můžete se těšit na opravdu přátelský kolektiv a práci bez stresu a přesčasů. Ve skladu budete manipulovat se zbožím, obsluhovat ruční paletový vozík a výtah k nákladové rampě. Jedná se většinou o manipulaci s drobnějšími výrobky ze skla, pryže, plastu nebo kovu, případně s laboratorními přístroji.

Co požadujeme?

  • fyzickou zdatnost
  • zodpovědný přístup a spolehlivost

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv
  • pracovní dobu pouze ve všední dny a bez přesčasů
  • zkrácený úvazek 4 až 6 hodin / den
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí stabilní firmy

Kdy můžete nastoupit?

  • co nejdříve

Informace o pozici

Druh pracovního poměru
Pracovní smlouva
Pracovní úvazek
4 - 6 hodin / den
Místo pracoviště
Praha 9, K Žižkovu
Chráněné pracovní místo
Ano, pozice je vymezena jako chráněné pracovní místo pro OZP
V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v naší společnosti prosím vyplňte následující krátký dotazník: