Jak probíhá proces výběru?

Jak se ucházet o práci ve společnosti VERKON

Máte-li zájem u nás pracovat, pak jste na těchto stránkách na správném místě. Projděte si přehled nabízených pozic a pokud Vás některá zaujme, jednoduše se přihlaste pomocí tlačítka přímo v inzerátu. Tím spustíte vstupní dotazník, který je vždy tím prvním krokem pro nastartování kariéry v naší firmě.
1.

Vstupní online dotazník

Vyplněním dotazníku se o Vás něco dozvíme. Z témat a jednotlivých otázek ale poznáte i něco o naší práci a o tom s čím se na pracovní pozici můžete setkat. Vyplněné dotazníky během několika dnů posoudíme a vhodné uchazeče pak telefonicky pozveme na výběrové řízení k nám do firmy.

2.

Osobní setkání s ředitelem

U většiny pracovních pozic bude vaše první setkání přímo s naším ředitelem. Určitě se ale nemusíte ničeho obávat. Rozhovor probíhá v přátelské atmosféře u kávy a dle charakteru pozice trvá od několika minut do maximálně hodiny.

3.

Osobní setkání s mentorem a budoucími kolegy

Do několika dnů od prvního setkání si vzájemně potvrdíme zájem o pokračování ve výběrovém řízení. Při své druhé návštěvě ve firmě se již seznámíte se svým budoucím pracovištěm,
mentorem v osobě vedoucího a pravděpodobně se potkáte i s některými budoucími kolegy.

4.

Pracovní nabídka

Po druhém setkání zašleme úspěšným uchazečům e-mail s pracovní nabídkou. Z dokumentu se dozvíte informace o pozici, platu, pracovní době a benefitech. Dále dostanete orientační plán pro období zaškolení a možné směry kariérního růstu.

Líbí se Vám tento přístup?

Pokud se Vám tento přístup líbí, podívejte se na seznam volných pozic a třeba se již brzy potkáme u nás.

Zobrazit volné pozice