Administrativa - zajímavá pracovní příležitost pro OZP

Hledáme šikovné kolegyně a kolegy pro práci v administrativě úspěšné rodinné firmy.

Pozice je určena výhradně poživatelům invalidního důchodu (1. až 3. stupně)!

Co Vás čeká?

V současnosti obsazujeme rozmanité pozice v oblastech:

  • digitalizace dokumentů, skenování
  • práce s ceníkem, pravidelné kontroly v Excelu
  • administrativa zakázek, kontrola a párování dokumentů
  • správa výběrových řízení
  • dopravní dispečink, plánování dopravy ve speciálním programu
  • administrativa skladu a expedice
  • a mnoho dalších

Co požadujeme?

  • znalost práce s PC
  • zodpovědný přístup a spolehlivost
  • chuť pracovat

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv
  • příjemné prostředí
  • pracovní dobu pouze ve všední dny a bez přesčasů
  • zkrácený úvazek 4 až 6 hodin / den
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí stabilní firmy
  • práci na vymezeném chráněném pracovním místě bez stresu

Kdy můžete nastoupit?

  • co nejdříve

Informace o pozici

Druh pracovního poměru
Pracovní smlouva
Pracovní úvazek
4 - 6 hodin / den
Místo pracoviště
Praha 9, Pod Harfou
Chráněné pracovní místo
Ano, pozice je vymezena jako chráněné pracovní místo pro OZP
V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v naší společnosti prosím vyplňte následující krátký dotazník: